Půjčovna lešení

STAVPARTNER - Kompletní stavby na klíč, rekonstrukce objektů, půjčovna lešení a inženýrské sítě

VYBRANÉ REFERENCE
STAVPARTNER, spol. s r.o. reference STAVPARTNER, spol. s r.o. reference STAVPARTNER, spol. s r.o. reference STAVPARTNER, spol. s r.o. reference STAVPARTNER, spol. s r.o. reference
RYCHLÝ KONTAKT

STAVPARTNER, spol. s r.o.
Radyňská 33
326 00 Plzeň

tel.: 377 421 570

e-mail: stavpartner@volny.cz

Jak se k nám dostanete?
KDE NÁS NAJDETE?

Půjčovna lešení

Potřebujete lešení? Máme zavedenou půjčovnu rámového fasádního lešení system ALFIX. Lešení půjčujeme včetně montáže, demontáže a dopravy. V půjčovně je v současné době k dispozici cca 3 000m2 lešení. Můžeme Vám postavit kompletní fasádní řešení nebo lešnové věže. V případě požadavku půjčujeme i zakrývací sítě.

Charakteristika - rámové lešení ALFIX 0,73

  • jedná se o fasádní rámové lešení v šířkách 730mm, s užitným zatížením 2 kN/m2
  • lešení lze stavět v běžných případech do výšky 50m
  • základními díly jsou svislý ocelový rám, rektifikační patka, podlážka, diagonála, podélné zábradlí, boční zábradlí, okopová zarážka podélná a příčná
  • v posledním patře je zábradelní nosník a zábradelní sloupek

Uzavřené stavěcí svislé rámy šířky 730mm a tří šířek 670, 1 000 a 2 000mm se na sebe osazují na trny, které jsou pevnou součástí rámu. Klínové spoje pro připojení dvoutrubkového zábradlí jsou umístěny na rámu zevnitř. Samonosné podlážky se osazují do horního U-profilu stavěcího rámu a zároveň vyztužují lešení v horizontálním směru. Podlážky se vyrábí ocelové pozinkované perforované, šířky 320mm a pertinaxové v hliníkovém rámu síře 600mm s vylézákem včetně hliníkového žebříku. Délky podlážek od 730 do 3 070mm.

Hlavní nosnou konstrukci rámového lešení, tvořenou stavěcími rámy a podlážkami, doplňují zavětrovací diagonály. Jsou to trubky, opatřené z jedné strany spojkou, délky od 2 800 do 3 600mm. Diagonála se na jedné straně zaklesne do svislého rámu a na druhé straně upevní spojkou. Přenáší tlakové a tahové síly a zaručuje svislost a kolmost konstrukce lešení. Úhlopříčné ztužení se provádí v každém pátém poli.

Jednou z předností lešení ALFIX je i rychlá montáž a demontáž. Té napomáhá zejména jednoduchost, konstrukční důvtipnost a opakovatelnost jednotlivých dílů, ale také nízká hmotnost dílů, která snižuje namáhavost montáže a umožňuje snadnou manipulaci s díly lešení.

Lešení ALFIX odpovídá současným trendům univerzálního lešení pro hrubou stavbu, dokončovací a rekonstrukční práce. Pomocí základních a doplňkových dílů lešení lze vyřešit jakýkoliv úkol, nejen v oblasti stavební výroby.

Pojízdné lešení ALUFIX

Dále půjčujeme pojízdné hliníkové lešenové věže ALUFIX 6000 do výšky 13m. Pracovní podlaha je 1,20 x 2,70m a věže ALUFIX 5000 s pracovní podlahou 0,60 x 2,70m s výškou 9,90 m.

 

Naše lešení a ceník pronájmu

  • rámové lešení ALFIX - od 75,- Kč/m2 (montáž, demontáž, měsíční nájem)
  • hliníkové věže ALUFIX 6000 do výšky 13m - od 600,- Kč/den
  • teleskopický výtah BOCKER HD do výšky 31m s obsluhou - od 2 000,- Kč/denSTAVPARTNER, spol. s r.o. © 2023 | Všechna práva vyhrazena | Cookies a ochrana osobních údajů

Vytvořeno ve studiu Eagle Vision