StavPartner.cz

STAVPARTNER - Kompletní stavby na klíč, rekonstrukce objektů, půjčovna lešení a inženýrské sítě

VYBRANÉ REFERENCE
STAVPARTNER, spol. s r.o. reference STAVPARTNER, spol. s r.o. reference STAVPARTNER, spol. s r.o. reference STAVPARTNER, spol. s r.o. reference STAVPARTNER, spol. s r.o. reference
RYCHLÝ KONTAKT

STAVPARTNER, spol. s r.o.
Radyňská 33
326 00 Plzeň

tel.: 377 421 570

e-mail: stavpartner@volny.cz

Jak se k nám dostanete?
KDE NÁS NAJDETE?

Stavební práce od společnosti STAVPARTNER

Stavební firma STAVPARTNER, spol. s r.o. nabízí výstavbu rodinných domů. Domova pro Vás a Vaši rodinu. Víme, že každý investor má jíné priority a představy o svém budoucím bydlení. Jsme připraveni postavit dům podle Vašich představ. Za dobu existence stavební firmy jsme realizovali na 500 různých typů rodinných domů. Rodinné domy v Plzni jsou toho důkazem.

Naše stavební firma směřuje všechny kroky k vysoké kvalitě výsledného díla. Samozřejmostí při naší práci je striktní dodržování všech závazných norem a předpisů. Pracujeme s moderní technikou, podle osvědčených technologií a naši zaměstnanci znají a umí svou práci dokonale. Rodinné domy v Plzni a Praze stavíme již od roku 1996 a za tu dobu jsme připravili pohodlný domov pro mnoho rodin.

Poskytované služby v oblastni stavebních prací

Pokud se obrátíte na stavební firmu STAVPARTNER, spol. s r.o., můžete očekávat profesionální a individuální přístup. Naší doménou jsou stavby rodinných domů na klíč podle Vašich požadavků a přání. Svou pozornost obracíme také k rekonstrukcím, opravám a zateplování starších rodinných domů. V neposlední řadě se zabýváme také výstavbou nových inženýrských sítí. Zachováváme si vysoký standard všech součastní práce. V roce 2012 jsme převzali firmu Profisol, která se od roku 1991 specializuje na pokrývačské a klempířské práce. Tudíž se i pro naši firmu stala střecha hrou. Firma má vlastní lešení ALFIX, které je pronajímáno stavebním firmám včetně montáže, demontáže a dopravy. V půjčovně lešení jsou také hliníkové pojízdné lešeňové věže ALUFIX do výšky 13m.

Nabídka služeb - stavebních činností:

  • výstavba RD na klíč
  • rekonstrukce a novostavby objektů
  • zateplování objektů
  • výstavba inženýrských sítí
  • zemní a výkopové práce
  • pronájem stavebních strojů (více zde)
  • klempířské práce
  • pokrývačské práce všech druhů krytin1995 - 2021 © STAVPARTNER, spol. s r.o. - www.stavpartner.cz

Vytvořeno ve studiu Eagle Vision